Adventure golf pro Ráčky a děti z dětských domovů

V sobotu 11. června uspořádal rakovnický Putt-golf club STARLIFE ve spolupráci s Klubem přátel dětí z dětských domovů již šestý ročník Olivia Cupu – minigolfového turnaje pro děti z dětských domovů a klienty z rakovnického Domova Ráček, který se podruhé uskutečnil v areálu Adventure golfu v Horním Bezděkově u Kladna.

Adventure golf pro Ráčky a děti z dětských domovů

Olivia Prokopová vede vítěznou skupinu chlapců. Foto archiv OP

Sedmatřicet účastníků se pod vedením zkušených instruktorů z pořádajícího clubu nejprve pustilo do kvalifikačního klání, které do závěrečných bojů vyslalo v každé kategorii čtyři nejlepší, kteří bojovali o ceny, jež věnovali společnost STARLIFE a místostarosta Rakovníka Jan Švácha, a poháry s logem Olivia Cupu, které nechal vyrobit PGC STARLIFE.

V kategorii „Ráček“ zvítězila mezi ženami Renata Palkosková (70 ran), na druhé příčce se umístila Petra Debnárová (71), na třetí pak Monika Hnízdilová (80).

Mezi chlapci byl nejúspěšnější Pavel Pospíšil (54), stříbrný skončil Jakub Tupý (61), bronzový Roman Popov (63).

V kategorii „Dětské domovy“ si zlato vybojovala nejlepším výkonem dne Tereza Rambousková (50 – DD Nové Strašecí), stříbro brala Alice Čížková (65 – DD Nové Strašecí), bronz Renáta Sztojková (71 – DD Ledce).

Mezi chlapci zvítězil Jan Krško (57 – DD Nové Strašecí), na druhé příčce se umístil Vojtěch Vaněček (60 – DD Nové Strašecí) a na třetí Tomáš Peroutka (63 – DD Unhošť).

„Jsem potěšena, že se díky iniciativě Olivie a jejího týmu dokáže každý rok tato akce uspořádat. Všem medailistům gratuluji a doufejme, že se za rok opět setkáme,“ uvedla Jarmila Dolejšková, jednatelka Klubu přátel dětí z dětských domovů.

„Bylo velmi zajímavé sledovat všechny z vás při hře a vzájemném soupeření. Moc rády jsme se s vámi opět setkaly“ rozloučily se s účastníky unisono Olivia Prokopová a Jitka Vlčková, majitelka areálu.

Bianka Jóglová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *