Zkompletovala hattrick

Zlidovělou frázi „Vítej zlatý hattricku“ si mohla v sobotu zanotovat šestnáctiletá hráčka rakovnického Putt-golf clubu STARLIFE Olivia Prokopová, která potřetí v řadě zvítězila v prestižním adventure-golfovém turnaji AGHB Open v Horním Bezděkově.

Rakovnická hráčka dominovala mezi sedmadvaceti účastníky nejen v kategorii juniorů a žen, ale i nejprestižnější kategorii profesionálů bez rozdílu pohlaví, když dokázala zahrát na čtyři okruhy 140 ran – tedy čtyři rány pod par. „I když se mi nedařilo úplně podle mých představ a několik zbytečných chyb bych si vytkla, jsem šťastná, že jsem dokázala vítězství obhájit,“ uvedla Olivia Prokopová, která na druhou příčku odsunula Daniela Vlčka (146) a na třetí Jaroslava Jirkovského (147) – oba z domácího AGHB Teamu.

Putt – golf club STARLIFE získal ještě poháry v kategorii žáků od čtyř do šesti let, kde se na druhé příčce umístil čtyřletý Jakub Kasík (70 ran na jeden okruh) a na třetí pětiletý Lukáš Pekrt (76).

V kategorii amatérů vybojoval Peter Feix čtvrtou příčku výkonem 154 ran.