Prokopová v dějišti MS

Téměř přímo z pražského ruzyňského letiště si to namířila do anglického Hastings čtrnáctiletá hráčka rakovnického Putt-golf clubu STARLIFE Olivia Prokopová. Novopečená vítězka Turnaje mistrů v Adventure golfu se zde pokusí o čtvrtý titul mistryně světa v Crazy golfu.

„Ano cestovali jsme z USA přímo do Anglie. V Rakovníku jsme si jen přeměnili věci a přes noc jsme se dopravili do Hastings,“ upřesňuje Prokopová, která se od úterního poledne připravuje na dvou hřištích. „Šampionát se koná stále na stejném místě, takže nás ani nepřekvapilo, že stále prší, protože vím, že pršet bude i při turnaji.“

Rakovnická hráčka je odborníky řazena mezi největší favority mistrovství. „Ani to není nic nového. Olivia má kurz 3:1, což ji řadí hodně vysoko. My ale opět půjdeme postupnými krůčky, takže jednoznačným cílem je uspět v kategorii žen, kde jsou obě další hlavní favoritky – Ruth Bullin a Jo Williamson – přímo z dějiště, takže zde znají každou píď hřiště. Když se povede nějaké slušné umístění i mezi muži, budeme rádi – i proto si Olivia k důkladné přípravě pozvala sparring-partnera Tomáše Feixe,“ říká otec Olivie Jan Prokop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *