STARLIFE TEAM OVLÁDL KOŽLANSKÝ POHÁR

Vynikajícího výsledku dosáhli na 2. ročníku „Turnaje v minigolfu“, kterého se zúčastnilo 33 hráčů a hráček, sparring-partneři Olivie Prokopové.

STARLIFE TEAM OVLÁDL KOŽLANSKÝ POHÁR

Vynikajícího výsledku dosáhli na 2. ročníku „Turnaje v minigolfu“, kterého se zúčastnilo 33 hráčů a hráček, sparring-partneři Olivie Prokopové. Po čtyřech kolech bylo jasné, že do super-finálové osmičky postoupí všichni čtyři. A všichni čtyři také vybojovali medailové pozice. Ano, čtyři.

Jedenáctiletý Jan Prokop jr. totiž vybojoval nejen pátou příčku v kategorii Open, ale i prvenství v kategorii juniorů, i když právě před posledním kolem ztrácel na dosud vedoucího Luboše Tupého již pět úderů. „Řekl jsem si, že to nevzdám a nevzdal jsem to. Bojoval jsem na každé dráze, protože jsem nechtěl prohrát,“ uvedl mladší bratr Olivie Prokopové.

Dokonalý triumf se pak povedl mužům ze STARLIFE teamu, kteří se usadili na stupních vítězů v pořadí Tomáš Feix, Aleš Vlk a Peter Feix. „Nic jiného než vítězství si žádný z nás nepřipouštěl,“ říkali shodně všichni tři medailisté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *