Olivia těsně za desítkou

Celkovou jedenáctou příčku letošního žebříčku US ProMiniGolf Tour, který čítá dvě stě šest hráčů a hráček, si na své konto připsala jedenáctiletá hráčka Putt-golf clubu CONDOR, když po pouhých třech odehraných turnajích (US Open, Arizona Open a Turnaj mistrů) získala 2956 bodů.

Z celkového prvenství se nakonec raduje Američanka Astra Miglane Stanwyck, jež 6362 bodů nasbírala na devíti ze třinácti celkových turnajů kategorie Open, které se do hodnocení započítávaly.

Stříbrná pozice patří Tomu Dixonovi (USA – 4789 bodů), který absolvoval turnajů jedenáct, a bronz připadl Rakušanovi Karlu Lakosovi za 4661, a to za pouhé čtyři turnaje, z nichž byl ale dvakrát zlatý.

Patnáct set bodů za vítězství na Arizona Open, pak dalšímu rakovnickému hráči – Marku Špidrovi – zaručilo čtyřicátou třetí pozici, Libuše Prokopová skončila s 1238 body čtyřicátá devátá a Jan Prokop mladší se 157 body sto čtyřicátý.