Čtvrtý titul z US Masters

Od čtvrtka do soboty se v jihokarolínském Myrtle Beach uskutečnil již 26. ročník US Masters, kterého se zúčastnila i Olivia Prokopová. 

„Tohle je pořád jako sen a já pořád nemám slov. Pořád nemohu uvěřit, že jsem tento velký turnaj vyhrála už počtvrté! Jsem na sebe moc pyšná, jak skvěle jsem poslední 3 dny hrála, protože jak už jsem několikrát řekla, tak moje příprava se hodně změnila po tom, co jsem se stala mámou. Je to o hodně těžší se připravovat s Amelie, i když moje mamka tu byla se mnou a hodně mi pomohla, když se o Amelie starala, ale i tak Amelie pořád potřebuje svojí mámu. Navíc malá teď začala sama pinkat do míčku, a tak v průběhu mého tréninku se mnou taky “hrála”, prostě to miluje. Připomíná mi mě, když jsem začínala. 

Ale zpět k turnaji, tam jsem zahrála naprosto úžasně, ani si nepamatuji, jestli jsem někdy takhle skvěle tady zahrála. Nemohu říct, že jsem opravdu něco pokazila, možná maximálně 5 ran. Na hřišti Pineapple, kde jsem začínala jsem zahrála 32, 31, 32 – 95 na tři kola je naprosto skvělý výsledek. Poté na Rumble odpoledne 31, 32, 33 – 96 na tři kola je také skvělé, jelikož odpoledne je to těžší než ráno. 

Druhý den jsem byla jen na Aloha a toto hřiště jsem nikdy nehrála dobře. Tento rok jsem zahrála naprosto úžasně. 30, 25, 26 – 81 na tři kola je něco, čemu nikdo nedokázal čelit, a to mě posunulo hodně do čela. Odpolední kolo 31 se mi tolik nepovedlo, ale pořád jsem měla náskok 5 ran. 

Dvě finálové kola se hrála na Rumble a já měla v plánu hrát svojí hru a nehnat se do zbytečného risku, abych nehrála zbytečné trojky. Zahrála jsem neskutečné výsledky na finálový den – 30,29 a díky tomu jsem vyhrála o deset ran. Tohle je pořád jako sen!

Chtěla bych moc poděkovat svým rodičům, mému manželovi a mým sponzorům, a to: JM20 s.r.o., K&L, Karlu Zubalíkovi, JPL a hlavně také Městu Rakovník za podporu! A také USPMGA za tento rok! Už se těším na další rok!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *