Nejlepší výkon předvedl Hubený

V pondělí 17. června uspořádal rakovnický Putt-golf club JM20 ve spolupráci s Klubem přátel dětí z dětských domovů již osmý ročník Olivia Cupu – minigolfového turnaje pro děti z dětských domovů, který se premiérově uskutečnil v areálu Putting golfu v Úžicích u Kralup

Nejlepší výkon předvedl Hubený

Jedenatřicet účastníků ze čtyř dětských domovů nejprve přivítal majitel areálu Ing. Pavol Turoň, kterým dětem věnoval dvě velké krabice čítající celkem pět set zmrzlinových pochoutek. „Jsem velmi rád, že vás všechny mohu v našem areálu přivítat a vždy k nám máte dveře otevřené,“ uvedl Ing. Turoň.

Poté už se jednotlivé flajty pod vedením zkušených instruktorů z pořádajícího clubu pustily do tuhého klání, z kterého vzešlo konečné pořadí.

V kategorii dívek si zlato vybojovala Kateřina Mufová (53 rány) – DD Kralupy nad Vltavou, stříbro brala Tereza Rambousková (56) – DD Nové Strašecí, bronz pak Petra Szajková (97) z DD Ledce.

Mezi chlapci dominovali hoši z Dětského domova v Kralupech nad Vltavou, kteří brali zlatou a stříbrnou medaili z dílny ostravské společnosti JM20, a to v pořadí Aleš Hubený (52), Patrik Šinglár (53). Na třetí příčce se umístil Jan Horváth (56) z DD Nymburk.

„Jsem potěšena, že se díky iniciativě Olivie a jejího týmu dokáže každý rok tato akce uspořádat. Všem medailistům gratuluji a doufejme, že se za rok opět setkáme,“ uvedla Jarmila Dolejšková, bývalá jednatelka Klubu přátel dětí z dětských domovů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *