„Obsluhoval jsem puttující královnu“

Slova uvedená v titulku si může od pondělí říkat Václav Leitner, letošní sparring-partner Olivie Prokopové – golfistky rakovnického Putt-golf clubu STARLIFE, se kterou v tomto roce stráví za oceánem celkem více než čtvrt roku.

„Obsluhoval jsem puttující královnu“

„Šlo jako každý den o sázku. Někdy se sázíme o lízátka, jindy o zmrzliny, a to i přesto, že vím, že nemám prakticky žádnou šanci na vítězství, protože sázka vždy tkví samozřejmě ve hře některé z minigolfových disciplín. Bez toho by to ale nešlo. Musí se stále o něco hrát, jinak by snad ani nešla ta dřina, kterou Olivia každodenně podstupuje, vydržet. Navíc je při tom někdy i srandy,“ přibližuje Václav Leitner.
Tento sedmačtyřicetiletý borec tedy musel v pondělí ráno před Olivii předstoupit v číšnickém. „Hráli jsme celý den o to, kdo bude toho druhého ráno při snídani obsluhovat. Naštěstí mám s sebou černé kalhoty a černé boty. K tomu jsem si vzal světlý dres a přes ruku bílý ručník. Olivia ale nebyla náročná. Spokojila se s džusem, sýrem, toustem a cereáliemi s mlékem… To zítra to budu mít asi náročnější, protože jsem dnes 0:5 prohrál o sloužení na celý den,“ uzavírá na oko smutně Leitner.
O nic veselejší hlas ale neměla ani Olivia. „Jsem strašně unavená. Dnes jsme hráli tréninkové okruhy v obrovském tempu a nasazení, a to v závěrečné několikahodinové fázi úplně bez přestávky. Na posledních šesti jamkách, kde jsem byla půl hodiny, jsem už mlela takzvaně z posledního. Máme toho ale ještě moc a moc k dopilování, takže musíme makat.“
Kamila Elsnicová, Rakovnický deník
Popiska: Václav obsluhuje Olivii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *