I přes vedro je morálka fantastická

Tak máme za sebou už třetí celodenní trénink v úporném vedru. Marek je i pro to rozkládá nejen na dopolední a odpolední fázi, ale i na několik dílčích, protože prý nás nechce zatavit.
V areálu už trénuje spousta hráčů, kteří si tréninkové dávky plánují podobně.

I přes vedro je morálka fantastická

Dnes večer jsem Marka požádala, aby nám shrnul čtyři oblasti: hřiště, tréninky, Milana a mne.
„Hřiště je hodně těžké na esa a dle mého názoru hodně nespravedlivé. Nelze příliš využívat mantinelů, jelikož cihličky jsou velice nepravidelné. Tudíž i špatný úder může skončit v jamce, ale naopak dobrému hráči s výborným úderem to nemusí vůbec napadat. Tudíž se mohou na přídní příčky dostat i naprostí nováčci a profíci mohou propadnout.
Tréninková morálka mé miniskupiny je naprosto fantastická. Oba hráči dělají, co na nich požaduji, i když je každý den hodně fyzicky náročný.
Milan to je od přírody talent na všechny sporty. Učí se intenzivně, ale musí na sobě ještě hodně pracovat a hlavně se více aktivněji  zapojit do diskuzí okolo všeho minigolfového dění. V tréninku se mi moc líbí, je pečlivý a důsledný… Určitě by to s tebou mohl v budoucnu někam dotáhnout.
A ty? Ty už si přeci stará harcovnice, která opět trénuje bez výhrady, co jí řeknu, ale to samé už by sis určitě uměla naordinovat sama. Tak a teď už si ten článek podepiš a já čtenářům sám popíšu, jak tě na letošním US Open vidím.“

Olivia Prokopová, US Open 2009, Chicago

P.S.: Olivia je na tom úderově výborně.Bude-li mít potřebné štěstíčko, neměla by mít v ženské kategorii konkurenci a konečně by mohla vybojovat titul, po kterém tolik touží. Dle prozatímních tréninkových výsledků by se mohla pohybovat tak kolem páté příčky kategorie Open, ale to vše ukáže až turnaj samotný. Cílem je umístění do desátého místa.
Marek Špidra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *