Žák puttoval s Olivií pro Ráčky

Středeční odpoledne patřilo na rakovnickém Husově náměstí akci s názvem „Puttujeme s Olivií“, kterou pro všechny příchozí připravila třináctiletá mistryně světa v minigolfu Olivia Prokopová, hráčka Putt-golf clubu CONDOR, a nad kterou převzal záštitu náměstek hejtmana středočeského kraje Ing. Vilém Žák. Moderátorského žezla se ujala Marcela Škábová, jež obecenstvo zasvětila do golfových tajů a přiblížila mnohé z golfového slovníčku, když neopomněla i několikrát poodkrýt pokličku v kuchyni rakovnického clubu.

Žák puttoval s Olivií pro Ráčky

Mezi desítkami soutěžících na speciálním golfovém trenažéru se mimo výše uvedených aktérů, kteří obstarali úvodní duel, objevili například starostka městyse Kněževes Ing. Eva Janotová, starosta Rakovníka Ing. Zdeněk Nejdl a klienti denního stacionáře Ráček.

Posledně jmenovaní v průběhu tříhodinové show převzali z rukou Olivie Prokopové a Viléma Žáka sponzorský dar v podobě velké plazmové televize.
Náměstek hejtmana na závěr obdaroval i Olivii, které věnoval headcover na golfovou hůl, který by jí měl přinést štěstí na nadcházejícím U.S. Masters, kam odlétá již za dva dny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *